Wyobraź sobie...
TAKI gabinet może być Twój

Szukasz pomysłu na biznes lub rozwój swojego gabinetu?

 
Ofertę kierujemy do innowacyjnych gabinetów m.in. ośrodków medycznych, sanatoriów, pensjonatów, uzdrowisk, gabinetów odnowy biologicznej, fizjoterapeutów, hoteli, salonów kosmetycznych, SPA i innych podobnych.
dobra oferta

Oferujemy sprzedaż certyfikowanych urządzeń do tlenoterapii hiperbarycznej polskiego producenta. Części zamienne i eksploatacyjne dostępne w Polskim magazynie. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z możliwością dojazdu do klienta. W razie awarii komory tlenowej dostarczamy zastępczą w ciągu 24 godzin.

Komora hiperbaryczna Hyper One (dwuosobowa), wyposażona jest w generator tlenu (z atestem medycznym). Dzięki temu brak jest konieczności używania tlenu z butli i obniża to koszty funkcjonowania gabinetu. Komora hiperbaryczna HbOT w wersji 1.37 ATA nie wymaga obecności lekarza podczas zabiegu.
Zabiegi z użyciem komory ciśnieniowej oraz powietrza o podwyższonej zawartości tlenu (do 96%) mogą być BEZPIECZNIE wykonywane po przeszkoleniu i według z góry ustalonego protokołu.
 
W skład zestawu komory hiperbarycznej Hyper One rok produkcji 2021 wchodzi:
  • balon hiperbaryczny (dwuosobowy), czyli komora 100×220 cm , wyposażona w szereg zaworów dolotowych, spustowych i bezpieczeństwa (ciśnienie w komorze hiperbarycznej osiąga maksymalnie wartość 1,37 ATA)
  • koncentrator tlenu wytwarzający ciśnienie na poziomie 1,5 bar,
  • szafa ciśnieniowa zawierająca system 4 pomp membranowych,
  • metalowy stelaż komory.

Jak sfinansować?

Dla swoich klientów proponujemy szeroką ofertę pozyskania środków finansowych na zakup komory do tlenoterapii hiperbarycznej m.in. dotacje i leasing.

Co wchodzi w skład?

  • KOMORA HIPERBARYCZNA
  • POMOC W FINANSOWANIU
  • TRANSPORT
  • MONTAŻ
  • SZKOLENIE
  • i chyba najważniejsze … całe KNOW HOW

Ciśnienie ma znaczenie!

Ciśnienie robocze jest jednym z czynników wartych szczególnej uwagi przy wyborze komory.

Wyróżniamy komory o różnym ciśnieniu m.in. 1,0 ATA, 1,2 ATA oraz 1,35-1,37 ATA. Dlaczego te o wyższym ciśnieniu są najlepsze? Wyobraź sobie sytuację: Przychodzi do Ciebie Pacjent od neurologa i chce aby wspomaganie leczenia było szybkie i sprawne. Oba wymogi są możliwe do zrealizowania wyłącznie przy komorze 1,37ATA. Dzięki temu Twój Pacjent wróci szybko do zdrowia, a całą terapię poleci znajomym, opowie o tym neurologowi i tak w kółko…

Ceny szybko pną się w górę. Nie czekaj i zadzwoń już dziś!

Telefon: 514-564-306

Przewidywany na rok 2021 koszt komory w zestawie to 51.000 zł netto

sprzedaż komory hiperbarycznej